Podsumowanie XII Zlotu KTK

Moderator: Zarząd KTK

Awatar użytkownika
wodny
Użytkownik forum
Posty: 2231
Rejestracja: 11-01-05, 17:16
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: wodny »

Misza, myśle że do 4 metrów dobił, miałem najlepszą perspektywe :P
E-MAIL - wodnypl@interia.pl
KOMÓRA - 793774721
User => Klubowicz => Przyjaciel => User => Klubowicz => Kandydat => User => Kandydat => Klubowicz

Awatar użytkownika
Mielu
Użytkownik forum
Posty: 75
Rejestracja: 14-02-09, 14:34
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Mielu »

rodzyneck, powiem szczerze, że faktycznie sprawiałeś wrażenie lekko zaskoczonego naszym wjazdem :P . Dzięki wszystkim za zlot, a w szczególności podziękowania dla Vadera i pelego za pomoc okazaną w momencie przyjazdu :ok: .

Anna
Użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 24-11-11, 22:53
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Anna »

Mielu pisze:rodzyneck, powiem szczerze, że faktycznie sprawiałeś wrażenie lekko zaskoczonego naszym wjazdem :P . Dzięki wszystkim za zlot, a w szczególności podziękowania dla Vadera i pelego za pomoc okazaną w momencie przyjazdu :ok: .
Dołączam się do podziękowań :) za oddanie mi swojego legowiska :hyhy:

P.S Mielu Ty zamiast na forum siedzieć to przyjechałbyś do mnie,mam wolą chate :hyhy:

Awatar użytkownika
rodzyneck
Zarząd
Posty: 8229
Rejestracja: 16-03-04, 18:40
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: rodzyneck »

Mielu pisze:rodzyneck, powiem szczerze, że faktycznie sprawiałeś wrażenie lekko zaskoczonego naszym wjazdem
Dyzio mnie zwlókł z łózka gdzie się 5 minut wcześniej położyłem :P I już chyba nawet zdążyłem zasnąć :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Suchy
Użytkownik forum
Posty: 254
Rejestracja: 29-05-05, 18:49
Lokalizacja: Elżbietów

Post autor: Suchy »

dzieki wielkie za fajny zlocik :)
miałem okazje poznać was osobiście i za rok na pewno się pokaże ponownie :papa:
Bo benzyna płynie w Moich żyłach :)

Awatar użytkownika
szajboos
Użytkownik forum
Posty: 2622
Rejestracja: 13-09-06, 13:08
Lokalizacja: Oberschlesien

Post autor: szajboos »

No dorwałem się do laptoka :hyhy: Dzięki za zlot, jak zwykle towarzystwo doborowe to i impreza nie licha :super: Dzięki wszystkim, którzy zostali dłużej, myśleli spokojniej i trzeźwiej niż ja i pomogli nam ogarnąć landarę żeby pojechała :ok: Dla was naprawdę warto dymać te kilkaset kilometrów żeby się spotkać :ok: Naprawdę nie wiem jak się odwdzięczę. Jechaliśmy jak już Karolina pisała ponad 9 godzin, na szczęście mam mega wyrozumiałą i ogarniętą kobietę, która dzielnie zasuwała za nami Omegą i nie musieliśmy używać tylnych świateł :hyhy: A młody zaliczył najcięższy trening siłowy w życiu :hahaha:
- Fiat 125p 1974 - czeka na restaurację
- Kadett 5D sold
- Peugeot 806 2.0 HDi - wozidło
- Opel Meriva 1.7 CDTi 2012r
- Cadillac Fleetwood 350 cui i 572cm radochy :hyhy:
- Audi A6 C4 2.8 V6 1994r.

Awatar użytkownika
Bartas
Użytkownik forum
Posty: 3958
Rejestracja: 29-08-06, 14:58
Lokalizacja: Wągrowiec

Post autor: Bartas »

Z mojej strony również wielkie podziękowania za godnie spędzony weekend ze "starą gwardią" jak i nowymi osobami, które się pojawiły na tegorocznym zlocie ;) Atmosfera jaką wszyscy uczestnicy stworzyli była niepowtarzalna i taka nasza :super:
Z tego miejsca również podziękowania za głosy oddane z głosowaniu na sedana- on się zdziwił chyba bardziej niż ja jak zobaczył puchary :hyhy: .
Do następnego wariaty


p.s. "Trzymaj piwo będę jechał" :P

Awatar użytkownika
zedrocs
Użytkownik forum
Posty: 281
Rejestracja: 11-12-10, 09:01
Lokalizacja: Wołów

Post autor: zedrocs »

Z taką rodziną to i na koniec świata i na zdjęciach jak najbardziej :) szkoda że raz w roku, cóż tu pisać więcej....epicko :hyhy: organizacja gadżetów...profesjonalna i dzika :)
I'll be back

Awatar użytkownika
wodny
Użytkownik forum
Posty: 2231
Rejestracja: 11-01-05, 17:16
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: wodny »

zedrocs, 3 razy w roku :) wiosenny i jesienny zlot weszły już w kanon ;)

CZyli panowie i panie widzimy sie na Jesiennym zlocie w SULEJOWIE :D
E-MAIL - wodnypl@interia.pl
KOMÓRA - 793774721
User => Klubowicz => Przyjaciel => User => Klubowicz => Kandydat => User => Kandydat => Klubowicz

Awatar użytkownika
broda
Użytkownik forum
Posty: 2104
Rejestracja: 17-05-04, 09:39
Lokalizacja: Wa-wa
Kontakt:

Post autor: broda »

wodny pisze:CZyli panowie i panie widzimy sie na Jesiennym zlocie w SULEJOWIE :D
No BAAAAAAAAAAAA :P
JEZELI POMOGŁEM KLIKNIJ POMÓGŁ

_ user z wiekszymi plecami niz pół mazowsza :hahaha:

YOUTUBE_ADMIN
YOUTUBE_ADMIN

Awatar użytkownika
rodzyneck
Zarząd
Posty: 8229
Rejestracja: 16-03-04, 18:40
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: rodzyneck »

szajboos pisze: A młody zaliczył najcięższy trening siłowy w życiu :hahaha:
Właściwy człowiek na właściwym miejscu :D
Obrazek

Awatar użytkownika
froniu
Użytkownik forum
Posty: 1546
Rejestracja: 10-12-04, 23:09
Lokalizacja: Ozorków

Post autor: froniu »

Ja swoje podziękowania w pierwszej kolejności chcę i muszę przekazać szymiemu - dzięki wielkie za pomoc przy swapie w Le Mansie bo bez tego w życiu bym na zlot nie przyjechał bo najzwyczajniej brakłoby mi czasu zrobić wszystko samemu. Masz u mnie dług wdzięczności
Dla cursora za rozpykanie wiązki i telefoniczne "odpalenie" Le Mansa - jesteś mistrz.
Dla Bartasa za telefoniczne wspieranie gdy brakowało mi nadziei na skończenie.
Dla Dyzia dzięki Tobie Le Mans jest tu gdzie jest ;) .
Dla wszystkich obecnych na zlocie za super zabawę
Nie mogę zapomnieć o Karuzelu, dzięki za wszystkie graty niezbędne by strucel się poskładał...

No i podziękowania dla Le Mansa za to, że był bezawaryjny i bezobsługowy przez cały zlot, a wyjazd na zlot był jego pierwszym wyjazdem poza działkę a odpalony został w czwartkową noc około 23:00 a poskładany do jazdy około 16:00 w piątek..

Wystarczy tych smętów..

Dziękówka jeszcze raz :) .
KTK #111
G-Style Kadett - End of Story 2013
Amerykański "Kadett" w klubie - Pontiac LeMans GSE 1989
"IM WOLNIEJ JEDZIESZ TYM DŁUŻEJ CIĘ WIDZĄ" :]

Awatar użytkownika
trebor
Użytkownik forum
Posty: 225
Rejestracja: 09-07-13, 18:54
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Post autor: trebor »

Wiecie co było najgorsze w zlocie? Komary i to że trwał stanowczo za krótko :P Chciałbym podziękować wam WSZYSTKIM za wspaniały weekend, za nie lada przygodę, ZA AFTER U SZYMIEGO :super:
za wyrozumiałość, bo WY jako całość jako pierwsi wyciągnęliście do mnie ręke :ok: Mam nadzieje że spotkamy się niebawem i wiece "co złego to nie ja" 3 hasła którego utkwiły mi w pamięci : Rodzyneckowe "o nie! jesteśmy zgubieni" :super: i kolejne jego hasło z serii naśladowanie odgłosów - "Sztombrrr" , jak i "Ciulu gupi" Vadera i Pelego :hyhy:

Awatar użytkownika
rodzyneck
Zarząd
Posty: 8229
Rejestracja: 16-03-04, 18:40
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: rodzyneck »

Sztummbrrrrr :D
Obrazek

dzika
Zarząd
Posty: 65
Rejestracja: 01-04-14, 16:16
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: dzika »

Ja też jeszcze raz tak od siebie dziękuje
Zarządowi za organizację mega imprezy :]
osobno rodzyneckowi za cierpliwość i wyrozumiałość, oraz pomoc przy ogarnianiu gadżetów :super: szykuj Hondę na 2015 :P :hurra2:
WSZYSTKIM za bardzo miłe przyjęcie mojej osoby :P :hyhy: jak i za epicki klimat i zajebistą zabawę :] oraz miłe słowa odnośnie gadżetów ;)
WSZYSTKIM którzy pomogli ogarnąć te szajboosa 572 cm radochy :P
szajboos, nie podlizuj się :P

mam nadzieję do jak najszybszego zobaczenia :) :hurra2:

otwin
Użytkownik forum
Posty: 12
Rejestracja: 22-06-14, 23:41
Lokalizacja: Kielce

Post autor: otwin »

Otwin i Kasia również dziekuja za super zlot,bylismy pierwszy raz i podobalo sie i to bardzo,super ludzie,bajka kadetty,super klimat i oczywiscie miejscowka.Powrot z afterem u Szymiego w 69 garage,w Kielcach bylismy 00:15 ;) Mam nadzieje ze do nastepnego roku wtedy juz na glebie ;)
Fan naciągu

Awatar użytkownika
Titut
Użytkownik forum
Posty: 3424
Rejestracja: 15-05-09, 10:10
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: Titut »

otwin, dzięki za naprawe "usterki" w Koninie :P Gdzieś Ty pognał wtedy na te Katowice z Wodnym? :P

Awatar użytkownika
wodny
Użytkownik forum
Posty: 2231
Rejestracja: 11-01-05, 17:16
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: wodny »

Titut, ja jeszcze mu ładnie mrugnołem ( i tobie z też :D) że sie żegnamy patrze a on w prawo no to pięknie :P
trebor, świnia;p
E-MAIL - wodnypl@interia.pl
KOMÓRA - 793774721
User => Klubowicz => Przyjaciel => User => Klubowicz => Kandydat => User => Kandydat => Klubowicz

Awatar użytkownika
trebor
Użytkownik forum
Posty: 225
Rejestracja: 09-07-13, 18:54
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Post autor: trebor »

Wodny co to ma znaczyć ?! :P

otwin
Użytkownik forum
Posty: 12
Rejestracja: 22-06-14, 23:41
Lokalizacja: Kielce

Post autor: otwin »

Titut ja jechalem po nawigacji opcja "trasa szybka" wiec mnie tam skierowało, troche bylem w szoku i jak widzialem ze wodny mi mruga myslalem ze źle pojechalem a on sie grzecznie pozegnal i wyprół do przodu :) ja dojechalem do piotrkowa i stamtad przez sulejów w strone kielc ;)
Fan naciągu

ODPOWIEDZ

Wróć do „XII Ogólnopolski Zlot KTK 2014”