MIKORZYN.ktk.pl - header

 
 
 
       
                   

 

HOTEL

Baza noclegowa obejmuje 25 miejsc. Obecna cena to 28 zł/osobę na dobę, ALE przed zlotem będzie przeprowadzony remont i cena pobytu wyniesie 35-38 zł/osobę za dobę. Zarezerwowaliśmy CAŁY hotel na czas zlotu, czyli policzą nam 2 doby.

Pokoje 2 i 3 osobowe.
Koszty wynajęcia pokoju 2-osobowego to 140-155 zł *
koszty wynajęcia pokoju 3 osobowego to 210-230 zł *
* - NA CAŁY CZAS POBYTU NA ZLOCIE

W hotelu natryski, ubikacje, umywalki, najprawdopodobniej będzie po remoncie TV, jest oczywiście prąd.
Ustaliliśmy, że bezwzględne pierwszeństwo w rezerwacji miejsc hotelowych mają osoby jadące na zlot z dziećmi (do lat 12). Jeżeli pozostaną wolne miejsca, to natychmiast podamy informację i będzie to na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy".
Rezerwacja hotelu zobowiązuje do wpłaty przelewem na konto klubowe kwoty za wynajęcie pokoju hotelowego.
Termin wpłat upływa 1 czerwca bieżącego roku i jest NIEPRZEKRACZALNY.
Jeśli ktoś zarezerwuje, a nie dokona wpłaty, rezerwacja przepada i miejsce się zwalnia.

Zgłoszenia związane z rezerwacją miejsc w hotelu prosimy o składać TUTAJ

 

KOSZAROWIEC

Jest to budynek "powojskowy", z którego usunięto już łóżka wojskowe i zostały gołe pomieszczenia w sensie pusty pokój, brak wyposażenia. Jest prąd, jest na korytarzu węzeł sanitarny (umywalnia z ciepłą wodą, ubikacja), pomieszczenia są czyste.
Nocleg w koszarowcu wymaga posiadania karimaty lub dmuchanego materaca, no i jeżeli ktoś jest zmarźluchem to jakiś koc czy śpiwór - spanie na podłodze. W pomieszczeniu śpi kilka osób.
Koszty pobytu ZA CAŁY CZAS ZLOTU to kwota 30-35zł za osobę. Ostateczna cena będzie znana w chwili, kiedy będzie wiadomo ile osób jest chętnych (płacilibyśmy za całą kondygnację budynku więc im więcej chętnych tym taniej).

Rezerwacja zobowiązuje do wpłaty przelewem na konto klubowe kwoty za wynajęcie miejsca noclegowego.

Jeśli ktoś jest chętny, to proszę się zgłaszać, jednak na razie nie robić wpłaty. Najpierw musimy rozeznać, czy ma sens wynajmować całą kondygnację - jeśli będzie zbyt mało chętnych, to nie ma to sensu, bo zabiją nas koszty. Gdyby chętnych była rozsądna ilość (ok. 40-50 osób) to możemy śmiało wynajmować.
Odległość z pola namiotowego do koszarowca to ok. 100m w linii prostej.

Termin wpłat upływa 1 czerwca bieżącego roku i jest NIEPRZEKRACZALNY. Jeśli ktoś zarezerwuje, a nie dokona wpłaty, rezerwacja przepada i miejsce się zwalnia.

Zgłoszenia związane z rezerwacją miejsc w hotelu prosimy o składać TUTAJ

 

POLE NAMIOTOWE

Pobyt na polu namiotowym jest bezpłatny. Węzeł sanitarny będzie znajdować się w hotelu, oprócz niego w obrębie pola namiotowego będą kibelki TOI TOI, gdyby ktoś miał nóż na gardle. Nie trzeba dokonywać żadnej rezerwacji miejsca na polu namiotowym.

 

WJAZDOWE NA ZLOT

KAŻDE wjeżdżające na teren zlotu auto podlega opłacie. Opłata jest uzależniona od posiadanego statusu w klubie. Z racji tego, że klubowicze i przyjaciele opłacają składkę, to wjazdówka jest tańsza.

Ceny wjazdówek:

- Klubowicz/Przyjaciel/HK - 20 złotych
- Użytkownik - 50 złotych

Powyższe ceny zawierają bezpłatny wjazd z 1 osobą towarzyszącą, jeśli osób jest więcej, pobierana jest dodatkowa opłata w wysokości 5zł za każdą dodatkową osobę towarzyszącą na CAŁY CZAS ZLOTU.

DZIECI DO LAT 12 NIE PODLEGAJĄ TYM OPŁATOM - wstęp na teren zlotu wolny.

WAŻNE:
Wjazdówki są płatne przelewem na konto klubowe. Termin wpłat do dnia 15 czerwca.

W wypadku braku wpłaty (będziemy posiadać listę wpłat wjazdówek), na bramie wjazdowej na zlot będą pobierane opłaty w następującej wysokości:

- Klubowicz/Przyjaciel/HK - 30 złotych
- Użytkownik - 60 złotych

Osoby dokonującej przelewu kwoty wjazdówki są zobowiązane do podania w TYTULE PRZELEWU informacji zawierającej nick z forum+zwrot "wjazdówka", na przykład:

JASIU123 - WJAZDÓWKA

wpłaty bez tej informacji będą trudne do zidentyfikowania! W takim wypadku od osoby może zostac pobrana opłata na bramie wjazdowej, a wyjaśnienia i zwrot kwoty przelanej na konto klubowe zostaną załatwione dopiero PO zlocie. Prosimy więc o trzeźwe myślenie.
Na bramie wjazdowej każdy kierujący otrzyma "bilet" uprawniający do postoju auta na terenie zlotu, a w sytuacji szczególnej (np. wyjazd poza teren zlotu i ponowny powrót) umożliwi wykazanie wniesienia opłaty wjazdowej.

 

IDENTYFIKATORY

Obecna szacunkowa cena to 8-10zł za identyfikator. Będzie on obowiązkowy w związku z poruszaniem się po terenie naszego zlotu. Osoby towarzyszące będą mogły posiadać jakiś inny element identyfikujący - zastanawiamy się nad jakimiś opaskami lub czymś innym, co pozwoli stwierdzić "nasz" albo "nie nasz". Dokładne info podamy niebawem, jednak kwota za to nie będzie wyższa niż 3-4 złote.

 

WYŻYWIENIE

W obrębie zlotu będzie możliwość zjedzenia smacznego posiłku na ciepło. Jesteśmy w trakcie załatwiania, szacunkowy koszt 2-daniowego obiadu dla 1 osoby zawiera się w kwocie 15-20zł. Jest to smaczne jedzenie i w wystarczającej ilości, aby jednym posiłkiem napchać się do syta.

Można zabrać swój prowiant jeśli ktoś woli. Można zabrać jakąś wędlinę - mamy do dyspozycji ognisko z opałem do oporu, mamy do dyspozycji grilla, można samemy sobie kiełbachę zapodać.

 

ATRAKCJE

Obowiązuje cennik aeroklubu - > ZOBACZ CENNIK <
W niektórych wypadkach udało się coś poprawić.

1. Przelot samolotem - lot widokowy nad Częstochową.
Wynegocjowaliśmy koszt 40 złotych na osobę. Lot trwa ok. 15-20 minut, samolot zabiera naraz 12 osób i to jest warunek tej ceny.

2. Skok ze spadochronem
Nie uda się zejść poniżej kwoty 500zł za osobę

3. Lot widokowy szybowcem na uwięzi
Szybowiec jest ciągnięty na lince za samolotem, prędkość wznoszenia ok. 20m/s więc osoby o słabym żołądku: nie polecamy. Szybowiec szkoleniowy pilotowany przez instruktora, 2-osobowy. Koszt godzinnego lotu to kwota ok. 300zł.Powyższe rzeczy ujęte w tym poście są przedyskutowane i zaakceptowane przez Radę KTK jako organizatora zlotu, nie ma możliwości zbytnich odstępstw z uwagi na między innymi wymagania stawiane przez dyrekcję lotniska. Kwestie wpłat na konto: każdy wie, że składki klubowe pobierane były w ŚMIESZNYCH kwotach i w kasie klubowej wieje pustką, a takie spore przedsięwzięcie jak nasz tegoroczny zlot kosztuje szacunkowo z wstępnych obliczeń ok. 7500 złotych + koszty hotelu, koszarowca i rzeczy opłacanych indywidualnie przez osoby wynajmujące.